درباره فیزیوتراپی خازنی

چرا مرکز توانبخشی خازنی بهترین مرکز گفتاردرمانی و کاردرمانی در منطقه ۱۸ شهر تهران است؟
سلام خدمت همراهان عزیز مرکز گفتاردرمانی و کاردرمانی خازنی بهترین مرکز گفتاردرمانی و کاردرمانی در منطقه ۱۸ شهر تهران میباشد و اکنون در این صفحه سعی بر این است تا شما با مرکز خازنی با مدیریت ارگوتراپیست خانم خازنی و خدمات آن بیش از پیش آشنا شوید.
حیطه های فعالیت مرکز توانبخشی خازنی :
این مرکز با کادری دلسوز،متخصص و متعهد در حیطه های گفتاردرمانی ، کاردرمانی ، مشاوره کودک ، بازی درمانی ، اتاق تاریک ، ماساژ درمانی ، گروه درمانی ، تست هوش و هوش افزایی فعالیت میکند.
و ویژه کودکان و بزرگسالان بدون محدودیت سنی است و از دیگر فاکتورهایی که این مرکز را در منطقه ۱۸ شهر تهران از سایر مراکز متمایز می سازد داشتن تیم تخصصی اختلال یادگیری و همکاری تیمی بسیار قوی است و دارای اتاق های درمانی مجزا جهت درمان با کیفیتی بالاتر و در آرامش هر چه بیشتر میباشد این مرکز ارائه دهنده درمان جامع اتیسم با متخصصین مجرب میباشد.
گفتاردرمانی چیست و حیطه فعالیت آن کدام است؟
شاخه ای از خدمات توانبخشی که به رشد مهارت های گفتار و زبان و بلع می پردازد.به جرات می توان از کلینیک گفتاردرمانی خارنی به عنوان بهترین کلینیک گفتاردرمانی در شهر تهران نام برد.

گفتاردرمانگر کیست؟

گفتاردرمان یا گفتاردرمانگر دانش آموخته رشته گفتاردرمانی در مقطع کارشناسی یا بالاتر از آن است که از سازمان نظام پزشکی شماره نظام پزشکی معتبر و مهر رسمی دارد.

کاردرمانی چیست؟

کاردرمانی شاخه ای از خدمات توانبخشی است که به مادر توانبخشی معروف است و در دو حیطه جسمی و ذهنی به فعالیت می پردازد.

کاردرمانگر کیست؟

کاردرمان یا کاردرمانگر دانش آموخته رشته کاردرمانی در مقطع کارشناسی یا بالاتر از آن است که از سازمان نظام پزشکی شماره نظام پزشکی معتبر دریافت میکند و مهر رسمی دارد.
کاردرمانگر شخصی می باشد که با تکیه بر علم و مهارت های مختلف خود سعی در ایجاد توانبخشی مجدد در افراد دارد تا به آن ها استقلال فکری و عملی را باز گرداند.

افرادی که حادثه و یا بیماری سبب از بین بردن توانایی های جسمی و فکری آن ها شده است و قادر نیستند که کار های روزمره خود را انجام دهند، در چنین شرایطی می باشد که انجام کاردرمانی به دست متخصص کاردرمانگر به کمک آن ها می آید و نتیجه کار متخصص کاردرمانی این می باشد که از بروز افسردگی و از بین رفتن اعتماد به نفس در فرد جلوگیری به عمل می آورد و استقلال را به وی باز می گرداند تا وابستگی به دیگران نداشته باشد.
مشاوره کودک
مشاوران کودک متخصصان سلامت روان هستند که در زمینه رشد اجتماعی و عاطفی ،تربیت کودک،سلامت روان فرزندان و … کمک می کند.

مرکز توانبخشی خازنی با مدیریت سرکار خانم خازنی ارشد روانشناس بالینی جهت تسریع روند درمان و بهبود عملکردهای کودک از مشاوره در کنار خدمات گفتاردرمانی و کاردرمانی استفاده می کند.

مركز توانـبخـشـی خازنی